پایگاه خبری، تحلیلی استان خوزستان www.atrkaroon.ir

امروز: 13 تیر 1401 ساعت: 5:00 ب.ظ

سهراب و استقلال بازگشت به روزهای خوب

خوزستان"عطرکارون"استقلال خوزستان با همه فراز و نشیب های ابتدای فصل روند خوب و مثبتی را در پیش گرفته و به همراه سهراب بختیاری زاده در قامت یک مدعی ظاهر شده است و به جمع مدعیان صعود اضافه شده است...

خوزستان”عطرکارون”استقلال خوزستان با همه فراز و نشیب های ابتدای فصل روند خوب و مثبتی را در پیش گرفته و به همراه سهراب بختیاری زاده در قامت یک مدعی ظاهر شده است و به جمع مدعیان صعود اضافه شده است.

هر چقدر که لیگ برای استقلال خوزستان و سهراب بختیاری زاده خوب شروع نشد اما او و تیمش توانستند در ادامه لیگ با یک روند خوب به جمع مدعیان اضافه شوند. کسب تنها ۲ امتیاز در ۴ هفته نخست باعث شد تا آبی های خوزستان در قعر جدول دست و پا بزنند اما بردهای سریالی این تیم از هفته پنجم و دیدار با استقلال ملاثانی آغاز شدند.

کسب ۷ پیروزی و ۴ تساوی و روند ۹ دیدار متوالی بدون شکست حالا استقلال خوزستان را با ۲۵ امتیاز به رتبه چهارم جدول رده بندی رسانده و آنها با صدر فقط ۵ امتیاز فاصله دارند و این مسله می تواند باعث افزایش انگیزه آنها برای صعود به صدر جدول باشد.

بختیاری زاده که به پاس کسب نتایج خوب در هفته های گذشته توانست جایزه بهترین مربی ماه را از کانون مربیان فوتبال ایران دریافت کند. امید زیادی دارد تا روند پیروزی هایش را ادامه بدهد و یکبار دیگر استقلال خوزستان قهرمان پانزدهمین دوره رقابت لیگ برتر را به بالاترین سطح از رقابت های فوتبال کشور بازگرداند.

استقلال خوزستان که بازیکنان باتجربه ای نظیر وحید شیخ ویسی، مهدی مومنی’ علی حمودی، فرشاد جانفزا و…. را در ترکیب خود دارد روز گذشته در دیدار خارج از خانه برابر مس کرمان نتیجه را واگذار کرد ولی در دیدار آتی آنها روی کاغذ بخت زیادی برای کاهش فاصله با صدر جدول دارند.

به هر صورت تیمی که داعیه صعود به لیگ برتر را دارد باید مهیای مقابله با هر شیوه ای از بازی از سوی تیم حریف شود و این بازی یک معیار خوب برای سنجش تیم استقلال خوزستان در فصل جاری است.

هر چند با نتیجه ای که در بازی دیروز رقم خورد مسابقات به پایان نرسید تنها پرونده هفته چهاردهم بازی ها بسته شد.

ورزش مظهر سخت کوشی و فداکاری است برای رسیدن به اوج در ورزش مورد علاقه خود حتی با استعدادترین ورزشکاران نیز باید تلاش کنند ورزش از آن لحظات باورنکردنی است که اراده و تمایل کامل انسانی بر مشکلات غلبه میکند با توجه به ماهیت ورزش تعجب آور نیست که ورزشکاران در مورد سخت کوشی، پشتکار، پیروزی و…. چیزی های انگیزشی و الهام بخش برای گفتن داشته اند. شکست درد آور است و اعتماد بنفس انسان را پایین می آورد. همه ما در زندگی هدف هایی داریم که برای رسیدن به آنها تلاش خود را می کنیم همه شکست را در زندگی خود تجربه میکنند اما اجازه ندهید شما را نابود کند از شکست خود درس بگیرید رو به جلو حرکت کنید و دوباره امتحان نمایید.
امید است این جملات در مورد شکست و پیروزی باعث شوند که هیچوقت احساس بازنده بودن پیدا نکنید. تسلیم نشوید در نهایت به موفقیتی که لایقش هستید دست پیدا خواهید کرد.
این تیم میتواند حرف های زیادی برای گفتن داشته باشد دست کم تا به امروز با سهراب بختیاری زاده استقلال خوزستان در حد یکی از تیم های مدعی ظاهر شده است و با این روند شانس زیادی برای صعود به لیگ برتر خواهد داشت. بدون شک اگر این تیم حمایت شود پتانسیل بازگشت به لیگ برتر و حتی رقم زدن اتفاقات خوب در سطح اول مسابقات فوتبال ایران را دارد.

نوشته؛ به قلم ارغوان محمد حسینی

 سکینه فرهادیان بابادی

سکینه فرهادیان بابادی

مدیر مسئول و صاحب امتیاز

Share on telegram
Share on whatsapp
Share on facebook
Share on twitter

http://atrkaroon.ir/?p=28678

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار