پایگاه خبری، تحلیلی استان خوزستان www.atrkaroon.ir

امروز: 11 تیر 1401 ساعت: 4:38 ق.ظ

مسیر توسعه جامعه بر نظم و امنیت استوار است

استاندار خوزستان مسیر حیات و توسعه جامعه را بر نظم و امنیت استوار دانست و گفت: رشد و توسعه نیازمند سرمایه گذاری و سرمایه‌‎گذاری به نظم وابسته است و امروز شهدای نظم و امنیت، جان خود را فدا کردند که جامعه توسعه پیدا کند.

به گزارش عطر کارون، استاندار خوزستان در این یادواره بیان کرد: هشت سال دفاع مقدس برای ما حماسه‌ای با شکوه خلق کرد و موجب شد دشمنان ما از این خاک  به بیرون رانده شوند شهدای زیادی در این راه دادیم تا با دفاع از جان و ناموس کشور، اقتدار و امنیت را  به ارمغان بیاورند و اهداف والای انقلاب اسلامی را محقق کنیم.

وی افزود: مسیری که در طول چهار دهه اخیر نظام طی کرده مسیری رو به رشدی بوده است دشمنان همیشه سعی در ممانعت از تحقق اهداف انقلاب اسلامی داشته و دارند. همانگونه که در دفاع مقدس سربلند بیرون آمدیم، انشالله دیگر نقشه‌های آن‌ها  نیز خنثی خواهد شد.

استاندار خوزستان با اشاره به ابعاد متفاوت دفاع از کشور در برهه فعلی بیان کرد: یکی از این ابعاد، دفاع از مرزها و تمامیت ارضی کشور است و دیگری خنثی‌سازی و مقابله با شیطنت‌ها و اقداماتی است که در درون کشور شکل می‌گیرد که این اقدامات در راستای طراحی‌ها و هم پیمانی با دشمن است تا  از این طریق خدشه‌ای  در نظم و امنیت کشور وارد کنند.

وی با اشاره به نقش و جایگاه ناجا در حفظ امنیت کشور  و مقابله با تهاجم‌ها گفت: در کشور همواره با  عوامل مخل نظم و امنیت جامعه مواجه هستیم  که وظیفه نیروهای سربلند ناجا و دیگر سربازان گمنام است تا دست به دست هم دهند و این امنیت را برقرار  کنند در حقیقت بستر رشد و توسعه جمهوری اسلامی و اهداف آن نظم و انضباطی است که نیروهای نظامی شبانه روز در تحقق اهداف آن هستند.

خلیلیان  یادآور شد: در دهه اخیر دشمن طراحی خود را در تحریم و ضربه اقتصادی متمرکز کرده است. به حول و قوه الهی این ترفند هم برطرف شده و انشالله از آن عبور خواهیم کرد.

وی مسیر حیات و توسعه جامعه را بر نظم و امنیت استوار دانست و افزود: رشد و توسعه نیازمند سرمایه گذاری است  و سرمایه‌‎گذاری به نظم وابسته است امروز شهدای نظم و امنیت، جان خود را فدا کردند که جامعه توسعه پیدا کند.

استاندار خوزستان تاکید کرد: شهدا زنده هستند و زندگی آنها همچنان تداوم دارد، یاد همه شهدا را گرامی می‌داریم و بر خانواده‌‌های آنان سلام و درود می‌فرستیم چراکه  این شهدا از بستر چنین خانواده‌های رشد کرده‌ و تحویل جامعه داده شده‌اند.

 سکینه فرهادیان بابادی

سکینه فرهادیان بابادی

مدیر مسئول و صاحب امتیاز

Share on telegram
Share on whatsapp
Share on facebook
Share on twitter

http://atrkaroon.ir/?p=28753

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار