پایگاه خبری، تحلیلی استان خوزستان www.atrkaroon.ir

امروز: 11 تیر 1401 ساعت: 2:41 ق.ظ

پخت ۷۲ دیگ غذای نذری و توزیع میان ۶ هزار نفر مناطق محروم در اهواز و کارون

خوزستان"عطرکارون"افتتاحیه آشپزخانه دانشجویی و دانش آموزی کانون فرهنگی تربیتی شهید تقوی فرد کمیته امداد شهرستان کارون...

خوزستان”عطرکارون”قائم مقام کمیته امداد امام خمینی (ره) استان گفت: هم‌زمان شب قدر ۷۲ دیگ غذای نذری به نیابت از شهدای کربلا پخت و میان ۶ هزار نیازمندتوزیع شد.

ناجی عبیاوی با تسلیت فرا رسیدن شهادت امام علی و شب قدر بیان کرد: این غذاهای نذری در قالب پویش اطعام مهدوی با مشارکت خیران، مردم نیکوکار دانشجویان و دانش آموزان تهیه و میان نیازمندان توزیع شده است.

وی افزود: تمامی مراحل تهیه مواد غذایی، پخت و توزیع با رعایت پروتکل‌های بهداشتی انجام شده است.

این آشپزخانه با همت کمیته امداد امام خمینی ره شهرستان کارون و حوزه علمیه این شهرستان بصورت مشترک در قالب طرح اطعام مهدوی و افطاری ساده و با شعار هر خانواده یک سفره در طول ماه مبارک رمضان فعالیت نموده و به مردم نیازمند منطقه ارائه خدمت می کند.

عبیاوی با اشاره به تداوم پویش اطعام مهدوی تا پایان ماه رمضان گفت: اطعام مهدوی در قالب تهیه، طبخ و توزیع غذای گرم و تهیه، بسته‌بندی و توزیع بسته‌های معیشتی و بهداشتی میان نیازمندان با مشارکت مساجد، دفاتر ائمه جماعات، مراکز نیکوکاری و کمک‌های مردم خیر استان اجرا می‌شود.

قائم مقام کمیته امداد امام خمینی (ره) خوزستان گفت: مردم نیکوکار می توانند از طریق، شماره گیری کد دستوری #1*061*۸۸۷۷* و همچنین سایتwww.emdad.ir در این طرح خداپسندانه مشارکت کرده و دارات کمیته امداد در سراسر استان و مراکز نیکوکاری نیز آماده دریافت کمک‌های مردمی هستند.

 

 سکینه فرهادیان بابادی

سکینه فرهادیان بابادی

مدیر مسئول و صاحب امتیاز

Share on telegram
Share on whatsapp
Share on facebook
Share on twitter

http://atrkaroon.ir/?p=30783

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار