پایگاه خبری، تحلیلی استان خوزستان www.atrkaroon.ir

امروز: 13 تیر 1401 ساعت: 4:04 ب.ظ

بازدید سرزده دادستان شهرستان گتوند از بازار این شهر

 

خوزستان”عطر کارون” دادستان عمومی و انقلاب شهرستان گتوند با همراهی فرماندار-رئیس اداره تعزیرات حکومتی-رئیس پلیس انتظامی و پیشگیری-رئیس اداره صمت- شهرستان گتوند از روند فعالیت واحدهای صنفی-، بازار متمرکز شهری و فروشگاه پراکنده سطح شهر بازدید و روند تهیه و توزیع اقلام و قیمت، عرضه کالاهایی نظیر روغن-شکر-مرغ و….. را بررسی نمود…

دادستان عمومی و انقلاب گتوند طی بازدید میدانی که حدود ۳ ساعت بطول انجامید بر نحوه صحیح و عادلانه توزیع مواد غذایی مورد نیاز مردم تاکید کرد.

عبدالرضا نوری کوله مرز افزود؛دستگاه قضایی با هرگونه احتکار و گرانفروشی در چارچوب قانون مقابله می‌کند و اجازه نخواهیم داد افراد سودجو از وضع موجود سوء استفاده کرده و به معیشت مردم ضربه وارد کنند.

دادستان عمومی و انقلاب گتوند با بیان این که طی روزهای گذشته مقدار قابل توجهی کالا نظیر شکر و روغن از دست محتکران کشف و ضبط شده نظارت بر حقوق عامه یکی از وظایف دستگاه قضایی ست و این نظارت‌ها با جدیت تمام و برخورد‌های قضایی در چارچوب قانون ادامه دارد.

رضاحسن پور رئیس اداره تعزیرات حکومتی شهرستان های شوشتر-گتوند در حاشیه این بازدید سرزده ابراز داشت؛
عدم درج قیمت بر روی کالا،تخلف محسوب شده و قانونگذار برای این تخلف طبق ماده65قانون نظام صنفی-جزای نقدی در نظر گرفته است که طی بازدید امروز در سطح شهر گتوند برای دو فروشگاه متخلف، بعلت عدم درج قیمت گذاری، تشکیل پرونده شد و جزای نقدی در نظر گرفته خوآهد شد.

✍️ رضاحسین زاده ترکالکی

 سکینه فرهادیان بابادی

سکینه فرهادیان بابادی

مدیر مسئول و صاحب امتیاز

Share on telegram
Share on whatsapp
Share on facebook
Share on twitter

http://atrkaroon.ir/?p=31407

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار