پایگاه خبری، تحلیلی استان خوزستان www.atrkaroon.ir

امروز: 13 تیر 1401 ساعت: 4:30 ب.ظ

باند سارقین خودرو-موتورسیکلت در شوشترمنهدم شد/ کشف3 دستگاه خودرو-و یک دستگاه موتورسیکلت

خوزستان”عطر کارون” فرمانده انتظامی شهرستان شوشتر از دستگیری سارقین خودروهای سواری و موتورسیکلت در عملیات کارآگاهان آگاهی پلیس ساعی شوشتر خبر داد.

سرهنگ روح اله بیگدلی اظهارداشت؛
در پی وقوع چندین فقره سرقت خودروی سواری در سطح شهر شوشتر و شکایت مال باختگان به پلیس انتظامی -پرونده این سرقت‌ها به صورت ویژه توسط کارآگاهان اداره مبارزه با وسایط نقلیه اداره آگاهی شوشتر دنبال شد.

سرهنگ بیگدلی افزود: کارآگاهان به صورت میدانی در تک تک محل‌های سرقت حضور یافته و به بررسی دقیق این محل‌ها و جمع‌آوری مدارک و مستندات موجود به موضوع سرقت پرداختند و در نهایت رد پای دو سارق سابقه‌دار کیفری ارتکاب بزه سرقت را در این سرقت‌ها به دست آورده و دستگیری آن‌ها را در دستور کار خود قرار دادند.

فرمانده انتظامی شهرستان شوشتر بیان داشت؛
پس از شناسایی مخفیگاه سارقین، کارآگاهان پلیس انتظامی طی هماهنگی با مقام قضایی وارد عمل شده و در یک عملیات ضربتی دو متهم سابقه دار را دستگیر و در بازرسی از محل نیز ۳ دستگاه خودروی مسروقه شامل یک دستگاه خودروی پژو ۲۰۶-و دو دستگاه خودروی پراید همراه یک دستگاه موتور سیکلت را کشف و ضبط نمودند.

وی با اشاره به اعتراف متهمان به چندین فقره سرقت خودرو و موتور سیکلت- پس از تشکیل پرونده برای انجام اقدامات قانونی تحویل مراجع قضایی شدند.

✍️ رضاحسین زاده ترکالکی

 سکینه فرهادیان بابادی

سکینه فرهادیان بابادی

مدیر مسئول و صاحب امتیاز

Share on telegram
Share on whatsapp
Share on facebook
Share on twitter

http://atrkaroon.ir/?p=31447

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار