پایگاه خبری، تحلیلی استان خوزستان www.atrkaroon.ir

امروز: 16 تیر 1401 ساعت: 12:18 ق.ظ

اعلام آماده باش دانشگاه علوم پزشکی اهواز به کلیه بیمارستان های دانشگاهی اهواز در پی وقوع حادثه ریزش ساختمان ده طبقه در شهرستان آبادان

خوزستان”عطر کارون” در پی ریزش بخش‌هایی از ساختمان متروپل در آبادان، دکتر حبیب حی بر معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز با صدور نامه‌ای به بیمارستان‌های گلستان، رازی، امام خمینی (ره)، طالقانی و سینا اهواز آماده باش اعلام کرد.

در متن این نامه دلیل آماده باش، پذیرش بیماران احتمالی در این حادثه اعلام شده و به واسطه آن اورژانس، بخش‌های جراحی و اتاق عمل این بیمارستان‌ها آماده پذیرش شدند.

گفتنی است ظهر امروز دوشنبه بخش‌هایی از ساختمان ۱۰ طبقه اداری – تجاری در خیابان امیری آبادان ریزش کرد که تاکنون سه کشته و ۱۲ مصدوم داشته است.

۱۵ دستگاه آمبولانس و یک دستگاه اتوبوس آمبولانس برای امداد رسانی در محل حادثه مستقر بوده و در حال امدادرسانی به مصدومان این حادثه هستند. برای امداد رسانی به مصدومان این حادثه ۳۰ دستگاه آمبولانس از استان درخواست شده است.

در پی ریزش این ساختمان ۹ تیم عملیاتی به محل حادثه اعزام شده و در حال ریزش برداری و عملیات جست و جو برای یافتن افراد احتمالی گرفتار در زیر آوار هستند. مجتمع در دست ساخت متروپل در مرکز شهر آبادان و در منطقه‌ای پر رفت و آمد قرار دارد.

 سکینه فرهادیان بابادی

سکینه فرهادیان بابادی

مدیر مسئول و صاحب امتیاز

Share on telegram
Share on whatsapp
Share on facebook
Share on twitter

http://atrkaroon.ir/?p=31532

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار