پایگاه خبری، تحلیلی استان خوزستان www.atrkaroon.ir

امروز: 10 تیر 1401 ساعت: 12:03 ق.ظ

سیدکریم حسینی نماینده مردم در مجلس تاکید کرد؛ مدیران تلاش کنند تا مشکلات مردم حل شود/نظارت و مدیریت دو مقوله مهم درکنترل قیمت هستند

سیدکریم حسینی نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی در نشست شورای اداری شهرستان باوی با حضور مسئولین خواستار حل مشکلات مردم شد.

به گزارش پایگاه خبری عطر کارون سیدکریم حسینی؛ در نشست شورای اداری شهرستان باوی با حضور آیت الله فرحانی نماینده مردم در مجلس خبرگان ،صفری فروشانی فرماندار باوی و دیگر مسئولین شهرستان گفت :شهرستان باوی در حال حاضر بیش از هر زمان نیاز به ثبات دارد و همه مسئولین باید تلاش کنند بویژه شورای تامین و شورای اداری و همه مدیران تلاش کنند تا مشکلات مردم حل شود .

وی در ادامه افزود: بعضی از مدیران نسبت به این موضوع توجیه نشدند که در چه مقطعی هستیم ،وضع فعلی کار و تلاش دو چندان می خواهد در حال حاضر در بحث گرانی ها مدیریت و نظارت دو مقوله مهم هستند که امیدوارم در ادامه مسیر کمترین آسیب و کمترین حواشی را داشته باشیم.

حسینی اظهار داشت :در شهرستان باوی هم مشکلات زیادی داریم و هم اولویت های زیادی داریم خوشبختانه با روی کار آمدن دولت جدید سامان بخشی در حال انجام است و همینطور با حضور فرماندار جوان و تلاشگر فعلی ان شالله بتوان با مدیریت ایشان و مدیریت بقیه مسئولین ادارات مشکلات فعلی را کمتر کنیم.

سیدکریم حسینی عنوان داشت:بنده با مدیریت جهادکشاورزی در خصوص جبران خسارت صحبت و پیگیری هایی داشته ایم بحث آب شرب مشکل اصلی ما خواهد بود که از فرماندار شهرستان تقاضا داریم قبل از به وجود آمدن تنش آبی تدابیر لازم صورت گیرد.

 سکینه فرهادیان بابادی

سکینه فرهادیان بابادی

مدیر مسئول و صاحب امتیاز

Share on telegram
Share on whatsapp
Share on facebook
Share on twitter

http://atrkaroon.ir/?p=31524

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار