پایگاه خبری، تحلیلی استان خوزستان www.atrkaroon.ir

امروز: 13 تیر 1401 ساعت: 5:38 ب.ظ

پيام مدير عامل شركت گاز استان خوزستان به مناسبت حماسه سوم خرداد، سالروز آزادسازي خرمشهر قهرمان

بسم ا… الرحمن الرحيم

فتح خرمشهر الگوی پیروزی در جنگ اقتصادی

صداي طنين “الله و اكبر” از بام مسجد جامع خرمشهر بعد از عمليات “بيت المقدس” يادآور حماسه سازي هاي جهادي در دوراني است كه طلايي ترين دوران انقلاب رقم مي خورد.

سوم خرداد ٦١ آينه ي تمام نمايي است از اتحاد، اتحاد بين دولت، مردم، ارتش و سپاه، يعني “ايران اسلامي”،اتحادی مبارک که جنگ تحمیلی را در مسیر پیروزی هدایت نمود.

واقعه ي آزادسازي خرمشهر در سوم خرداد ٦١ براي هميشه تاريخ اين انقلاب، شاهدی است بر معجزه اتحاد، اتفاقی میمون که هیمنه قدرت های شرق و غرب زمان را در هم شکست.

یا علي ابن ابي طالب” اين روزها هم كه دوران شكوه انقلاب است، رمز موفقيت است؛ البته اگر عالمانه و مجاهدانه گفته و عمل شود.

اكنون كه مردم صبور و هميشه در صحنه ي ايران عزيز اسلامي، با بصيرت هوشمندانه در عبور از تنگنا هاي اقتصادي، فرهنگي و سياسي با روحيه اي عاشورايي در جايگاه رفيع عزت، قدرت و شرف قرار گرفته است، مي تواند در جهت تحقق شعار امسال كه با تدبير ديده بان انقلاب، مقام معظم رهبري (مد ظله العالي) به نام “توليد، دانش بنيان، اشتغال آفرين” نامگذاري شده است، فرصت را مغتنم شمرده و از واقعه ي فتح خرمشهر به عنوان اسوه مقاومت و پيروزي، در جنگ اقتصادي ابرقدرت ها با ايران قدرتمند و عزتمند استفاده نموده و فتوحات ديگري را رقم زد.

و من ا… التوفيق
نادرقلي زري ميداني
مدير عامل شركت گاز استان خوزستان

 سکینه فرهادیان بابادی

سکینه فرهادیان بابادی

مدیر مسئول و صاحب امتیاز

Share on telegram
Share on whatsapp
Share on facebook
Share on twitter

http://atrkaroon.ir/?p=31594

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار