پایگاه خبری، تحلیلی استان خوزستان www.atrkaroon.ir

امروز: 13 تیر 1401 ساعت: 5:05 ب.ظ

حضور شبانه روزی گروه های عملیاتی شرکت توزیع برق خوزستان در محل حادثه ساختمان متروپل آبادان

خوزستان”عطر کارون” به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق خوزستان، در پی ریزش بخشی از برج دو قلوی مثروپل آبادان، گروه های عملیاتی این شرکت در توزیع برق آبادان، پس از بروز حادثه و از همان دقایق اولیه ظهر دوشنبه دوم خرداد برای قطع سریع برق منطقه ی حادثه دیده جهت پیشگیری از گستردگی حادثه و پیشگیری از بروز حوادث احتمالی برق گرفتگی و آتش سوزی ناشی از برق، به محل اعزام شدند و کار قطع و جدا سازی خطوط را انجام دادند.

همچنین نیروهای عملیاتی با ایجاد شبکه برق و روشنایی ویژه در محوطه ساختمان متروپل جهت انجام عملیات آواربرداری، در کنار دیگر نیروهای جهادی در حال فعالیت هستند تا شرایط به حالت عادی بازگردد.

قابل ذکر است دکتر علی خدری؛ مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خوزستان در محل حادثه حاضر و از نزدیک در جریان جزییات وضعیت شبکه برق خیابان امیری آبادان و محل حادثه قرار گرفت تا در صورت نیاز به اقدام عملیات ویژه، وضعیت را مدیریت نماید.

بر اساس این گزارش، روز دوشنبه دوم خرداد، بخشی از ساختمان دوقلوی متروپل در خیابان امیری آبادان ریزش کرد که در پی آن برق خیابان قطع و امکان حوادث ناشی از سقوط پایه ها وجود داشت که حضور به موقع گروه های عملیاتی توزیع برق آبادان باعث پیشگیری از این نوع حوادث احتمالی در حوزه برق شد.

 سکینه فرهادیان بابادی

سکینه فرهادیان بابادی

مدیر مسئول و صاحب امتیاز

Share on telegram
Share on whatsapp
Share on facebook
Share on twitter

http://atrkaroon.ir/?p=31599

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار