پایگاه خبری، تحلیلی استان خوزستان www.atrkaroon.ir

امروز: 10 تیر 1401 ساعت: 12:35 ق.ظ

لایق گزینی سبب حل همه مشکلات ما است/ یادداشتی به قلم علیرضا طاهر پور

خوزستان”عطر کارون” این دغل دوستان که ما دیدیم.مگسان بودند گرد شیرینی. چاپلوس نوازی را خاتمه دهید.
در هر ساختاری وجود انسجام مابین اجزاء اولین اصل بنای آن ساختارست. ساختار و تشکیلات سیاسی، اقتصادی و هر نوع گروه یا جمعیت تا از اعضاء مقاوم و با ایمان و درستکار برخوردار نباشد دوام و بقاء نخواهد یافت.
سهل انگاری احمقانه توسط ناظرین  دانا باید رصد شود و با قوت از پیشروی ضعف و ایجاد گسست جلوگیری به عمل آید. مثلا در انجام آزمایشهای کشاورزی هدف رسیدن به این واقعیت است که گیاهی معین تحت چه شرایط یا برخورداری از چه امکانات و فاکتورهایی به حداکثر رشد و تولید بهینه خواهد رسید.در این راستا محقق در می یابد که هر فاکتور مطلوب را در حد مورد نیاز به مصرف برساند و از اتلاف سرمایه جلوگیری کند. مدیریت دانا و کار آزموده با برنامه ریزی عاقلانه و متکی به علم و تجربه قادرست از تک تک عوامل تحت اختیارش در جای مناسب و به میزان لازم بهره گرفته تا هم کار خوب پیش برود و هم عوامل  فرسوده نشوند.
بکار گرفتن مصالح نا مرغوب یا عوامل غیر کارآ دمار از روزگار سازمان مطبوع بر خواهد داست و زیان های غیر قابل جبران ببار خواهد آورد.
سرمایه ها را در اختیار چاپلوسان شیطان صفت گذاشتن  تا از قبل زحمت و کار آنها به لف و لوفی رسیدن عاقبتش همین ساختمان متروپلیتن است.
ولی اینبار دیگر مکاران و حقه بازان که بیت المال را بالا می کشند نمی توانند از این تله جان سالم بدر ببرند.
ببینیم و تعریف کنیم.
چشم ها می ببنند و گوشها می شنوند و دلها گواهی می دهند. گوش  زد کنندگان  را  باید جدی گرفت  گاهی خیلی زوددیر می شود.تا  فرصت باقییتروند عمکرد میریت مملکت باید  به خط انقلاب برگردد و ساختار حکومت  در دستان دوستان انقلاب  قرار گیرد.
 سکینه فرهادیان بابادی

سکینه فرهادیان بابادی

مدیر مسئول و صاحب امتیاز

Share on telegram
Share on whatsapp
Share on facebook
Share on twitter

http://atrkaroon.ir/?p=31641

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار