پایگاه خبری، تحلیلی استان خوزستان www.atrkaroon.ir

امروز: 16 تیر 1401 ساعت: 12:22 ق.ظ

در سال «تولید؛ دانش‌بنیان، اشتغال‌آفرین» هدف گذاری 30 هزار فرصت شغلی در استان خوزستان

خوزستان”عطر کارون” جمال شیبه مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) نیز در این نشست، ضمن ارائه گزارشی از عملکرد حوزه اشتغال کمیته امداد در استان خوزستان، گفت: کمیته امداد استان با تمام توان خود به واسطه اعتبار و حمایت معاونت اشتغال مرکز رتبه نخست کشور را در ایجاد فرصت شغلی در سال گذشته کسب کرد.
شیبه افزود :یکی از رسالت های محوری کمیته امداد طی سال های اخیر توانمندسازی مددجویان می باشد، گفت: توانمندسازی مشتمل بر اقدامات متعددی است که اصل اساسی مدنظر کمیته امداد درآمد با ثبات می باشد.
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) در ادامه با اشاره به نقاط قوت عملکرد کمیته امداد در حوزه اشتغال، اظهار کرد: راهبری شغلی و ایجاد شبکه ای از مشاغل، رویکرد درست، قابل تقدیر است.
شیبه سوق دادن فعالیت های اشتغال به سمت مردمی کردن و برونسپاری را از دیگر نقاط قوت عملکرد کمیته امداد دانست و اضافه کرد: استفاده از ظرفیت جهادگران، کانون های کارآفرینی، مراکز نیکوکاری تخصصی کارآفرینی و مجموعه هایی از این قبیل باعث کارآمدتر شدن امور خواهد شد.
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) مدل خودکفایی وایجاد اشتغال در کمیته امداد را یک مدل بسیار مطلوب دانست و گفت: مشاوره شغلی، استعداد سنجی، هدایت تا ایجاد فرصت شغلی، نظارت و پشتیبانی یک مدل قابل اتکاء در حوزه ایجاد اشتغال پایدار است که توأم با سرمایه انسانی با تجربه بالا موجب موفقیت در این عرصه شده است.

 سکینه فرهادیان بابادی

سکینه فرهادیان بابادی

مدیر مسئول و صاحب امتیاز

Share on telegram
Share on whatsapp
Share on facebook
Share on twitter

http://atrkaroon.ir/?p=31681

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار