پایگاه خبری، تحلیلی استان خوزستان www.atrkaroon.ir

امروز: 13 تیر 1401 ساعت: 4:21 ب.ظ

مدیرعامل مناطق نفتخیز جنوب خبر داد: همکاری مناطق نفتخیزجنوب در امدادرسانی و آواربرداری ساختمان متروپل آبادان

خوزستان”عطر کارون” مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب با تشریح اقدامات این شرکت در امدادرسانی به حادثه متروپل آبادان گفت: نیروها و تجهیزات ایمنی‌ و آتش‌نشانی، عملیات ترابری و عملیات غیرصنعتی این شرکت برای امدادرسانی و آواربرداری در محل حادثه متروپل آبادان حضور دارند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی نفتخیز، مهندس علیرضا دانشی افزود: دو گروه ۵ نفره از واحدهای آتش‌نشانی شرکت‌های بهره‌برداری نفت و گاز کارون و مارون به همراه دو مجموعه تجهیزات امداد و نجات از ابتدای حادثه تا کنون در حال همکاری در امدادرسانی و آواربرداری هستند.

وی ادامه داد: از زمان حادثه ریزش برج متروپل آبادان با درخواست استانداری خوزستان، این شرکت علاوه بر اعزام نیروهای امداد و نجات و تجهیزات ایمنی و آتش‌نشانی، تعدادی از کارکنان و ماشین‌آلات مدیریت عملیات ترابری و پشتیبانی تولید و همچنین مدیریت عملیات غیرصنعتی را برای همکاری در امدادرسانی و آواربرداری به منطقه اعزام نموده است.

دانشی اضافه کرد: تا کنون یکدستگاه کرن ۵۰ تن، ۴ دستگاه ژنراتور و تعدادی از دستگاه‌های سبک و بیل مکانیکی به محل حادثه اعزام شده‌اند و  یکدستگاه کمرشکن نیز جهت انتقال تجهیزات به کار گرفته شده است و در صورت نیاز به تجهیزات بیشتر در اسرع وقت اقدام خواهد شد.

وی با بیان اینکه طبق اعلام مسئولان مدیریت بحران، آواربرداری در بخش‌های حساس ساختمان متروپل شروع شده است گفت: همکاران اعزامی مناطق نفتخیز جنوب در جلسات مدیریت بحران حادثه متروپل حضور دارند و نقطه نظرات کارشناسی خود را ارائه می‌دهند.

 سکینه فرهادیان بابادی

سکینه فرهادیان بابادی

مدیر مسئول و صاحب امتیاز

Share on telegram
Share on whatsapp
Share on facebook
Share on twitter

http://atrkaroon.ir/?p=31709

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار