پایگاه خبری، تحلیلی استان خوزستان www.atrkaroon.ir

امروز: 10 تیر 1401 ساعت: 12:21 ق.ظ

حضور پررنگ شرکت توزیع نیروی برق خوزستان در عملیات آواربرداری ساختمان متروپل آبادان

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق خوزستان، از ساعات اولیه آواربرداری ساختمان متروپل آبادان، مهندسین شرکت توزیع نیروی برق خوزستان در این منطقه حضور پیدا کرده و اقدامات اولیه برای نورپردازی در زوایای مختلف ساختمان متروپل را آغاز کردند.

خوزستان”عطر کارون” احسان ثابتی، مدیریت توزیع برق آبادان گفت: اکیپ های عملیاتی توزیع برق از همان دقایق اولیه، بدون فوت وقت به محل اعزام، و با قطع برق منطقه از بالا دست، اقدامات بعدی یعنی قطع برق ‌اطراف ساختمان متروپل و وصل برق بقیه نقاط آغاز شد، پس از آن به دلیل اهمیت کار و ادامه تامین برقِ عملیات آواربرداری مخصوصا شب هنگام، پروژکتور هایی را با برای بالا بردن سرعت کار آواربرداری نصب کردیم تا در ساعات شب دچار مشکل نشوند.

ثابتی افزود: در این عملیات ۵۰ پروژکتور نصب شد، با فعال کردن ۵ برج نوری به وسیله موتور برق‌، برق اطراف پروژه را تامین کردیم.

وی اظهار کرد: پروژکتورهای سیار برای ورود به بخش های داخلی ساختمان و نقاط کور که دسترسی سخت بود تامین شد تا امدادگران بتوانند با سرعت بیشتری کار را انجام دهند.

ثابتی ادامه داد: اکیپ عملیاتی توزیع برق آبادان به صورت ۲۴ ساعته در مکان مستقر است و ارتباط با تمام مسئولان و فرمانده میدان جهت تسریع کار برقرار است، تا این لحظه خدمات خوبی ارائه دادیم.

 

 سکینه فرهادیان بابادی

سکینه فرهادیان بابادی

مدیر مسئول و صاحب امتیاز

Share on telegram
Share on whatsapp
Share on facebook
Share on twitter

http://atrkaroon.ir/?p=31804

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار