پایگاه خبری، تحلیلی استان خوزستان www.atrkaroon.ir

امروز: 11 تیر 1401 ساعت: 4:35 ق.ظ

بازدید استاندار خوزستان از مرکز نگهداری و تعمیرات شبکه برق فشارمتوسط غرب اهواز

خوزستان”عطر کارون” استاندار خوزستان در بازدید از مرکز نگهداری و تعمیرات شبکه فشار متوسط غرب اهواز گفت: حفظ پایداری شبکه برق در شرایط هوای گرم و به دلیل مصرف بالا یک ضرورت است که خوشبختانه مرکز نگهداری و تعمیرات شبکه فشار متوسط با بهره گیری از نیروهای متخصص و کار آزموده در قالب گروه های ویژه کار با خطوط برقدار با انجام عملیاتهای مختلف بدون اعمال خاموشی در این مسیر گام بر می دارد.

خلیلیان در ادامه افزود: بهره گیری از روش های پیشرفته در جهت رفاه و آسایش مردم یکی از مهمترین اهداف ما می باشد و ضرورت دارد در این راستا از هیچ راهی فروگذاری ننماییم.
خلیلیان در ادامه بیان داشت: مجموعه دولت با توجه به شرایط خشکسالی و کمبودهای پیش آمده برنامه ریزی های مختلفی در جهت عبور از پیک بار تابستان سال جاری انجام داده است و لازم است همه مصرف کنندگان با توجه به توصیه های کارشناسان یاریگر صنعت برق در عبور از پیک تابستان ۱۴۰۱ باشند.

در ادامه مدیرعامل برق اهواز نیز در این بازدید بیان داشت: کلانشهر اهواز بیشترین مصرف برق کشور بعد از تهران را دارد و با توجه به رشد مصرف انرژی ضرورت دارد که با استفاده از توان مرکز نگهداری و تعمیرات خط گرم و بدون اعمال خاموشی موارد اشکال شبکه را رفع نماییم تا زمینه رفاه شهروندان و امنیت خاطر صاحبان کسب و کار و صنایع فراهم گردد.

عبدالحمید عباس شیاری خاطر نشان کرد: برای اینکه شبکه برق پایدار بماند انسانهای تلاشگر زیادی در تمام سطوح تولید تا توزیع، بصورت شبانه روزی در حال فعالیت هستند و زحمات آنها در دید مردم نیست ولی خروجی کار و پایداری شبکه و رفاه و آسایش شهروندان حاصل این تلاش و کوشش عظیم است.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق اهواز گفت: امروز با افتخار اعلام می کنیم که تکنسین های ما در مرکز نت غرب اهوازطی گذشت یکسال بیش از ۲۸هزار عملیات رفع اشکال و تعویض تجهیزات آسیب دیده روی شبکه ۳۳پ ۱۱هزار ولت در کلانشهر اهواز بدون لحظه ای خاموشی به مردم انجام شده است که این مهم منتج به کاهش زمان خاموشی به ازای هر مشترک رسیده است.
شیاری در خصوص تجهیزات و امکانات مرکز نت غرب اهواز گفت: در این مرکز از تجهیزات بسیار مهمی جهت کار با خطوط برقدار استفاده می شود که در حال فرسایش می باشند که ضرورت دارد با تامین اعتبارات لازم برخی اقلام جدید خرید پ جایگزین شود.
وی در پایان گفت: تمام تلاش ما این است تا خانه ای در فصل گرم بدون برق نماند و از سوی دیگر ضرورت دارد،
شهروندان همانگونه که کلیه ادارات، بانکها، صنایع و کشاورزی مصارف خود را در ساعت های پیک یا اوج مصرف کاهش می دهند، شهروندان نیز مصارف خود در این ساعت های اوج گرما به حداقل رسانده و ما را در ارائه خدمت مستمر به عموم جامعه یاری کنند.

 سکینه فرهادیان بابادی

سکینه فرهادیان بابادی

مدیر مسئول و صاحب امتیاز

Share on telegram
Share on whatsapp
Share on facebook
Share on twitter

http://atrkaroon.ir/?p=32155

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار