پایگاه خبری، تحلیلی استان خوزستان www.atrkaroon.ir

امروز: 16 تیر 1401 ساعت: 12:17 ق.ظ

رئیس انجمن خوشنویسان خوزستان: راز ماندگاری در انتقال ارزش‌ها، استفاده از هنر است

خوزستان”عطر کارون” رضا زدوار رئیس انجمن خوشنویسان خوزستان امروز پس از حضور و بازدید از غرفه اداره‌کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خوزستان در نمایشگاه کتاب، قرآن و محصولات فرهنگی خوزستان ضمن عرض خداقوت به بانیان امور فرهنگی، هنری و ادبی استان، اظهار داشت: خوشحالم که به همراه چند هنرمند خوشنویس در این فضای فرهنگی و ادبی هستیم.

وی افزود: یکی از مهمترین سوژه های نابی که می توان برای خلق اثر هنری از آن بهره‌مند شد و این بهره را با مخاطب هم به اشتراک گذاشت، حوزه حماسی دفاع مقدس است.

عضو هیئت رئیسه انجمن خوشنویسان کشور گفت: باید بپذیریم که راز ماندگاری در انتقال ارزش‌ها و خیلی امور دیگر استفاده از هنر است و بی شک حوزه دفاع مقدس نیز می تواند بهترین خروجی را از زبان فاخر هنر و به خصوص خوشنویسی در انتقال داده هایی داشته باشد که نیاز نسل جوان امروز ماست.

زدوار یادآور شد: هرجا روح متعالی هنر را در کالبد داده هایمان دمیدیم، بهتر نتیجه گرفتیم چرا که ذات هنر مخاطب پسند است و امیدوارم که به عنوان یک خوزستانی که شهروند پایتخت دفاع مقدس هستم بتوانم کارهای فاخری از خودم و دیگر هنرمندان خوشنویسی استان از خود برای نسل های آینده در حوزه ایثار، جهاد و شهادت خلق کنیم و آن ها را به موزه های دفاع مقدس استان هدیه کنیم.

 سکینه فرهادیان بابادی

سکینه فرهادیان بابادی

مدیر مسئول و صاحب امتیاز

Share on telegram
Share on whatsapp
Share on facebook
Share on twitter

http://atrkaroon.ir/?p=32116

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار