پایگاه خبری، تحلیلی استان خوزستان www.atrkaroon.ir

امروز: 19 مرداد 1401 ساعت: 12:58 ق.ظ

در اولین نشست کمیته مسئولیت اجتماعی گاز خوزستان عنوان شد: استان خوزستان نیازمند توجه ویژه در مسئولیت اجتماعی است

به گزارش پایگاه خبری عطر کارون، اولین نشست کمیته مسئولیت اجتماعی گاز خوزستان در سال جاری با حضور نادرقلی زری میدانی مدیر عامل این شرکت و اعضای کمیته در سالن کنفرانس ساختمان شهید حاج قاسم سلیمانی برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خوزستان، نادرقلی زری میدانی مدیر عامل این شرکت گفت: مسئولیت اجتماعی یکی از مهم ترین فریضه های سازمانی در شرکت گاز خوزستان است که باید به آن توجه شود و در این زمینه استان خوزستان نیازمند توجه ویژه در مسئولیت اجتماعی است.
زری میدانی افزود: ایفای مسئولیت اجتماعی گاز خوزستان در قبال ذینفعان باید به گونه ای باشد که موجب افزایش سطح رضایت مندی مشتریان سازمان باشد.
وی با اشاره به ضرورت انطباق فعالیت های مسئولیت اجتماعی با دستورالعمل های گزارش دهی پایداری، اظهار کرد: تدوین فعالیت های اجرایی مسئولیت اجتماعی در سال جاری با استفاده از راهنمای گزارش دهی، براساس استانداردهای جی.آر.آی 2018 باعث رشد و تعالی سازمان خواهد شد.
مدیر عامل شرکت گاز استان خوزستان با بیان اینکه گاز خوزستان اقدامات بسیار خوبی در زمینه مسئولیت اجتماعی در شاخص های محیط زیست و جوامع محلی انجام داده است، تاکید کرد: در تدوین برنامه ریزی فعالیت های مسئولیت اجتماعی سال جاری، به انتظارات استان با رویکردهای مدیریت کاهش آسیب های اجتماعی، تجهیز و نوسازی مدارس، کمک به بهداشت و درمان استان و سایر موضوعات توجه شود.
انتهای پیام/.

 سکینه فرهادیان بابادی

سکینه فرهادیان بابادی

مدیر مسئول و صاحب امتیاز

Share on telegram
Share on whatsapp
Share on facebook
Share on twitter

http://atrkaroon.ir/?p=32726

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار