پایگاه خبری، تحلیلی استان خوزستان www.atrkaroon.ir

امروز: 19 مرداد 1401 ساعت: 1:08 ق.ظ

برگزاری جشنواره پایگاه های اسوه در شهر ترکالکی

 

خوزستان”عطر کارون” سرهنگ علی جعفری فرماندهی ناحیه بسیج شهرستان گتوند در آیین افتتاحیه این نمایشگاه گفت: بسیج در دفاع مقدس و مقابله با دشمنان داخلی و خارجی و تامین امنیت مردم نقش بسزایی داردکه در ایجاد یک نظام تربیتی و برقراری امنیت در جامعه نقش آفرین است و پایگاه های مقاومت بسیج در تولید، اشتغال و سازندگی کشور هم موثر بوده و در بخش های علمی و المپیادهای جهانی نیز حرف های زیادی برای گفتن دارند.

وی بر نقش بسیج و گروه های جهادی در محرومیت زدایی و امدادرسانی در حوادث طبیعی و غیرطبیعی مانند زلزله و سیل تاکید کرد و افزود؛ پایگاه های مقاومت بسیج در همه عرصه های علمی، فرهنگی، اقتصادی، سیاسی و اجتماعی بهترین عامل بازدارنده در برابر دشمن هستند.

سرهنگ جعفری در پایان ضمن قدردانی از زحمات بسیجیان شهر ترکالکی
بیان نمود؛
دستاوردهای پنج پایگاه از بخش عقیلی در این نمایشگاه ارائه شده که خود موجب انتقال تجربیات و نمونه های بارز و موفق به سایرین خوآهد شد.—

سروان اسمعیل رحیمی فرمانده حوزه بسیج شهر ترکالکی در حاشیه جشواره پایگاه های اسوه گفت؛
جشنواره اسوه به منظور ترویج فعالیت های حوزه بسیج محلات تابع حوزه بسیج مقاوت امام حسن مجتبی(ع) برگزار
و به منظور تبادل ابتکارات و تجربیات موفق یا به عبارتی الگوسازی و الگودهی و تعمیم الگوها و ارزش‌های به رده‌های مختلف بسیج می‌باشد.
و این جشنواره مربوط به عملکرد و فعالیت های سیاسی-اجتماعی-فرهنگی-هنری-نظامی در سال ۱۴۰۰پایگاه‌های مقاومت حوزه بسیج امام حسن مجتبی(ع) می باشد.
و طی سه روز از تاریخ نهم تیر ماه با بازدید عمومی همشهریان در تایم صبح و عصر ادامه خوآهد داشت و مورد ارزیابی‌ بارزسان استانی جهت انتخاب برترین نمایشگاه نیز قرار خوآهد گرفت.

*خبر- رضاحسین زاده ترکالکی*

 سکینه فرهادیان بابادی

سکینه فرهادیان بابادی

مدیر مسئول و صاحب امتیاز

Share on telegram
Share on whatsapp
Share on facebook
Share on twitter

http://atrkaroon.ir/?p=32884

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار