پایگاه خبری، تحلیلی استان خوزستان www.atrkaroon.ir

امروز: 17 مرداد 1401 ساعت: 5:48 ق.ظ

تشدید برخورد با گرانفروشی در خوزستان/ اصناف با مجموعه‌های نظارتی همکاری کنند

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری گفت: با توجه به درج قیمت تولید بر کالاها با هر گونه گران فروشی برخورد خواهد شد و همراهی و همکاری همه اصناف در این خصوص لازم است که بتوانیم نظارت بر بازار را جدی تر از گذشته و در راستای تامین رفاه مردم انجام دهیم.

به گزارش پایگاه خبری عطر کارون، به نقل از روابط عمومی استانداری خوزستان، نشست بررسی و تنظیم بازار به ریاست رضا فتوحی معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار امروز در استانداری خوزستان  برگزار شد.

وی در پایان این نشست توضیح داد: در این جلسه موضوع تامین نهاده های دامی که باید به استان وارد شود با توجه به اینکه این نهاده ها از طریق بندر امام خمینی (ره) وارد کشور می‌شود به صورت ویژه پیگیری شد.

معاون استاندار خوزستان افزود: همچنین موضوع دیگری که حائز اهمیت است و در این نشست مورد تاکید قرار گرفت موضوع بیمه دام و محصولات کشاورزی بود و بنا شد این موضوع از طریق بانک کشاورزی و جهاد کشاورزی با جدیت دنبال شود.

فتوحی با اشاره به اینکه دیگر دستور کار این نشست نیز نظارت جدی بر بازار و برخورد با اخلالگران، محتکرین و گرانفروشان بود خاطرنشان کرد: با توجه به درج قیمت تولید بر کالاها با هر گونه گران فروشی برخورد خواهد شد و همراهی و همکاری همه اصناف در این خصوص لازم است که بتوانیم نظارت بر بازار را جدی تر از گذشته و در راستای تامین رفاه و آسایش مردم داشته باشیم.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری اظهار داشت: در خصوص کولرهایی که توسط سازمان تملیکی ضبط شده مکاتبه ای صورت گرفته است که این کولرها با توجه به شرایط آب و هوایی استان به خوزستان اختصاص یابد، همچنین در صورت نیاز واردات کولر نیز انجام می‌شود.

 سکینه فرهادیان بابادی

سکینه فرهادیان بابادی

مدیر مسئول و صاحب امتیاز

Share on telegram
Share on whatsapp
Share on facebook
Share on twitter

http://atrkaroon.ir/?p=32952

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار