پایگاه خبری، تحلیلی استان خوزستان www.atrkaroon.ir

امروز: 19 مرداد 1401 ساعت: 12:02 ق.ظ

معاون سیاسی اجتماعی استاندار خوزستان:ضرورت تشکیل کمیته‌ای برای پیگیری دستورات رئیس جمهور درخصوص ازدواج جوانان

معاون سیاسی اجتماعی استاندار خوزستان با اشاره به صحبت‌های اخیر رئیس جمهور درخصوص تسهیل ازدواج جوانان بر تشکیل کمیته‌ای برای پیگیری دستورات رئیس جمهور در امر ازدواج جوانان تاکید کرد.

به گزارش پایگاه خبری عطر کارون، عبدالرضا سیفی امروز شنبه ۱۱ تیرماه در حاشیه گشایش نمایشگاه تخصصی ازدواج خوزستان که به مناسبت هفته ملی ازدواج برگزار شد، اظهار کرد: اخیراً رئیس جمهور سخنان ارزشمندی درخصوص ازدواج و عوامل مرتبط با آن داشتند که نیازمند توجه مسئولین به سخنان رئیس جمهور و امر ازدواج جوانان است.
وی ضمن پیشنهاد تشکیل یک کمیته برای پیگیری دستورات رئیس جمهور درخصوص ازدواج، گفت: استانداری خوزستان نیز پیگیری‌های لازم برای تسهیل در امر ازدواج جوانان را انجام خواهد داد.
معاون سیاسی اجتماعی استاندار خوزستان با تاکید بر تسریع در پرداخت تسهیلات و رفع مشکلات در حوزه مسکن، بیان کرد: برگزاری مراسم ازدواج جوانان در مراکز تفریحی دولتی از جمله مباحثی بود که رئیس جمهور بر آن تاکید داشته و باید با پیگیری‌های لازم این امر تحقق یابد و با اطلاع‌رسانی در اختیار جوانان برای ازدواج قرار گیرد.
وی ادامه داد: بخشی از امر تسهیل ازدواج جوانان برعهده دستگاه‌های حاکمیتی و دولتی بوده و مابقی آن به فرهنگ ما در جامعه و عدم سختگیری‌ها برای ازدواج برمی‌گردد که باید ازدواج آسان در جامعه ترویج شود.

 سکینه فرهادیان بابادی

سکینه فرهادیان بابادی

مدیر مسئول و صاحب امتیاز

Share on telegram
Share on whatsapp
Share on facebook
Share on twitter

http://atrkaroon.ir/?p=32996

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار