پایگاه خبری، تحلیلی استان خوزستان www.atrkaroon.ir

امروز: 18 مرداد 1401 ساعت: 11:51 ب.ظ

مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی استان اردبیل خبر داد: با شناسایی نیازهای فناورانه، موانع فناوری واحدهای تولیدی برطرف می شود / شناسایی نیازهای فناورانه ۱۰ واحد تولیدی در سال ۱۴۰۰

به گزارش پایگاه خبری عطر کارون به نقل از  تایماز نیوز ، محمد اهلی در کارگروه حمایت از واحدهای تولیدی اظهار داشت: دانش و فناوری یکی از ضروریات مهم توسعه صنعت است و در سالی که مزین به سال حمایت از تولید دانش بنیان و اشتغال آفرین است، با فعاليت هاي پژوهشي مي توان فرآيند فناوري را در صنعت نهادينه کرد.

اهلی با بیان اینکه واحدهای تولیدی برای بقاء در دنیای رقابت امروز نیازمند ارتقاء تکنولوژی و فناوری هستند، خاطرنشان کرد: باروری و به‌کارگیری طرح‌ها و ایده‌های فنآورانه، ضمن رشد و توسعه صنعت، زمینه شکوفایی ایده های کارآفرین را نیز مهیا خواهد کرد.

وی تصریح کرد: شرکت شهرک های صنعتی با برگزاری نشست‌ها، بازدیدها و کلینیک‌های عارضه یابی، ضمن امکان بهره مندی واحدهای صنعتی از خدمات مشاوره‌ای، آموزشی و حمایتی، زمینه را برای افزایش دانش و تکنولوژی آنان فراهم کرده است.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان اردبیل اضافه کرد: این شرکت با استفاده از ظرفیت‌ مشاوران توانمند استان در قالب کلینیک کسب و کار و با هدف ارتقاء بهره وری و تکنولوژی، اقدام به شناسایی و رفع نیازهای فناوری واحدهای تولیدی می کند که در این راستا، حمایت از شناسایی، ارزیابی و دسته بندی نیازها و مسائل فناورانه واحدهای تولیدی از جمله مواردی است که مورد حمایت شرکت شهرک های صنعتی قرار می گیرد.

اهلی ادامه داد: با احصاء و شناسایی این نیازها، از واحدهایی که نیاز به ارتقاء فناوری دارند در زمینه های مختلف از قبیل انتقال تکنولوژی حمایت مالی می شود که بر این مبنا در سال ۱۴۰۰ مشکلات فناوری ۱۰ واحد تولیدی در شهرک های صنعتی استان مورد شناسایی و آسیب شناسی قرار گرفت.

 سکینه فرهادیان بابادی

سکینه فرهادیان بابادی

مدیر مسئول و صاحب امتیاز

Share on telegram
Share on whatsapp
Share on facebook
Share on twitter

http://atrkaroon.ir/?p=33083

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار