پایگاه خبری، تحلیلی استان خوزستان www.atrkaroon.ir

امروز: 17 مرداد 1401 ساعت: 6:07 ق.ظ

امام جمعه موقت اهواز: مسئولان منافع شخصی خود را فدای خدمت به مردم کنند

به گزارش پایگاه خبری عطر کارون، حجت الاسلام والمسلمین میراحمدرضا حاجتی در خطبه‌های نماز جمعه امروز اهواز در مصلی مهدیه اهواز اظهار داشت: کشور با مشکلات متعددی در حوزه‌های مختلف روبرو است اما این در حالی است که عزت ملت ایران نسبت به پیش از پیروزی انقلاب اسلامی از جایگاه والا و ویژه‌ای برخوردار است.

وی ادامه‌داد: از مسئولان خواسته می‌شود که با وجود مشکلات موجود در بین مردم حضور پیدا کنند و منافع شخصی خود را فدای ملت کنند.

امام جمعه موقت شهر اهواز به جایگاه نظامی و دفاعی کشور اشاره‌کرد و گفت: برای حفظ عزت ملی نیروهای مسلح به ابتکار عمل دست زده و از منافع مردم دفاع می‌کند که نمونه آن، توقیف نفتکش‌ یونان توسط نیروی دریایی سپاه است.

حجت الاسلام والمسلمین حاجتی اضافه‌کرد: در جریان عملیات نیروی دریایی سپاه، ناخدای کشتی‌ یونانی از آمریکایی‌ها درخواست کمک کرد اما ناوشکن‌های آمریکایی به خود جرات مداخله ندادند.

وی بیان‌داشت: این اقتدار، ناشی از شجاعت نیروهای مسلح و اقتدار ملت ایران در حوزه‌های دفاعی است.

امام جمعه موقت اهواز همچنین در بخش دیگری از سخنان خود به مناسک حج و همچنین اهمیت روز عرفه اشاره‌کرد و گفت: این ایام از ویژگی‌های سیاسی و اخلاقی مهمی برخوردار است که مهمترین آن ایستادگی در مقابل ظلم است.

وی بیان داشت: روز عرفه متعلق به امام حسین (علیه السلام) است و برابر با اصول و افکار اعتقادی این امام شهید، باید برای تعالی و بهبود جامعه تلاش کرد.

 سکینه فرهادیان بابادی

سکینه فرهادیان بابادی

مدیر مسئول و صاحب امتیاز

Share on telegram
Share on whatsapp
Share on facebook
Share on twitter

http://atrkaroon.ir/?p=33256

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار