پایگاه خبری، تحلیلی استان خوزستان www.atrkaroon.ir

امروز: 18 مرداد 1401 ساعت: 11:49 ب.ظ

بازدید های جهادی عوامل قرارگاه جهادی شهید حاج ابراهیم همت از بخش خنافره شادگان

خوزستان"عطرکارون"طرکارون" مدیر قرارگاه جهادی مردمی شهید حاج ابراهیم همت در این بازدیدگفت: نگاه دولت سیزدهم به خوزستان و بخصوص شادگان باید ویژه باشد...

 

خوزستان”عطرکارون” حمید رضا اکبری مدیر قرارگاه جهادی مردمی شهید حاج ابراهیم همت دراین بازدید ، ضمن تشریح اهداف این بازدید در گفت‌و‌گو باخبرنگار پایگاه خبری عطر کارون اظهار داشت: اولویت ما در اردوهاي جهادی ؛ محرومیت زدایی و ابزاری براي انجام كار فرهنگي در روستا های محروم می باشد .وي همچنین ادامه داد: ما حركت‌هاي خود را بر اساس فرمايشات رهبر معظم انقلاب برنامه ریزی کرده كه اولین آن خودسازي جهادي و ديگري خدمت‌رساني اجتماعي است .
مدیر قرارگاه جهادی شهید همت در این بازدید عمرانی فرهنگی ادامه داد:
با توجه به این­که معمولا با حضور در یک منطقه گزینه­ هایی که برای فعالیت­ های عمرانی مطرح می شود تعداد قابل توجهی می باشد، بنابراین نیاز است که این پروژه­ ها اولویت بندی شده و پروژه­ایی برای اجرا انتخاب گردد که نسبت به مابقی از اهمیت بالاتری برخوردار باشد.

وی همچنین در بیان داشت: قرارگاه جهادی مردمی شهید حاج ابراهیم همت در کنار مدیران مردمی دولت سیزدهم در بخش خنافره با تمام توان به محرومیت زدایی در حوزه های عمرانی ، پزشکی وفرهنگی حضور فعال خواهد داشت.
حمید رضا اکبری در پایان اظهار داشت:
نگاه دولت سیزدهم به خوزستان و بخصوص شهرستان شادگان باید ویژه باشد.

 سکینه فرهادیان بابادی

سکینه فرهادیان بابادی

مدیر مسئول و صاحب امتیاز

Share on telegram
Share on whatsapp
Share on facebook
Share on twitter

http://atrkaroon.ir/?p=33488

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار