پایگاه خبری، تحلیلی استان خوزستان www.atrkaroon.ir

امروز: 19 مرداد 1401 ساعت: 10:48 ق.ظ

مدیر عامل شرکت گاز استان خوزستان: گازرسانی به 54 صنعت در خوزستان باعث صرفه جویی بیش از 2 میلیون لیتر سوخت فسیلی در سال شده است

خوزستان"عطرکارون"نادرقلی زری میدانی مدیر عامل شرکت گاز استان خوزستان در گفتگو با روابط عمومی این شرکت گفت: در راستای تحقق چشم انداز گاز خوزستان، شعار سال و حمایت از چرخه ی تولید و ایجاد اشتغال، در سه ماهه اول سال جاری 54 صنعت تحت پوشش شبکه گازرسانی قرار گرفت...

خوزستان”عطرکارون”نادرقلی زری میدانی مدیر عامل شرکت گاز استان خوزستان در گفتگو با روابط عمومی این شرکت گفت: در راستای تحقق چشم انداز گاز خوزستان، شعار سال و حمایت از چرخه ی تولید و ایجاد اشتغال، در سه ماهه اول سال جاری 54 صنعت تحت پوشش شبکه گازرسانی قرار گرفت.

به گزارش پایگاه خبری عطر کارون، نادرقلی زری میدانی مدیر عامل این شرکت گفت: با اجرای بیش از 3 کیلومتر شبکه گذاری در بخش صنعت و گازدار شدن بیش از 30 کیلومتر خطوط لوله، 54 صنعت طی سه ماهه اول سال جاری گازدار شد.

مدیر عامل شرکت گاز استان خوزستان با اشاره به رویکرد مسئولیت اجتماعی این شرکت در قبال جامعه محلی، اظهار کرد: با توجه به اهمیت توزیع ظرفیت های گازرسانی به صنایع در شهرهای استان، در راستای ایجاد اشتغال و حمایت از رونق تولید، پراکندگی این صنایع عموما در روستاهای شهرهای استان بوده است.

وی تصریح کرد: از تعداد 54 صنعت گازرسانی شده، تعداد 51 صنعت شامل مرغداری، گلخانه و واحدهای تولیدی هر کدام با ظرفیت 160 مترمکعب، یک کشتارگاه صنعتی با ظرفیت 400 مترمکعب، یک کارخانه آجر با ظرفیت 1000 مترمکعب و یک کارخانه آسفالت با ظرفیت 2500 مترمکعب راه اندازی شده است.

زری میدانی در ادامه افزود: این حجم از توسعه گازرسانی در بخش صنعت، باعث صرفه جویی بیش از 2 میلیون و 500 هزار لیتر سوخت فسیلی در سال می¬شود.

 

 سکینه فرهادیان بابادی

سکینه فرهادیان بابادی

مدیر مسئول و صاحب امتیاز

Share on telegram
Share on whatsapp
Share on facebook
Share on twitter

http://atrkaroon.ir/?p=33553

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار