پایگاه خبری، تحلیلی استان خوزستان www.atrkaroon.ir

امروز: 27 مرداد 1401 ساعت: 6:06 ق.ظ

دستگیری قاتل فراری صاحب خودرو سانتافه توسط کارآگاهان پلیس آگاهی خوزستان/قاتل به یک فقره قتل دیگر اعتراف کرد/ در هنگام مراجعه به سایت دیوار مراقب باشید

به گزارش پایگاه خبری عطر کارون به نقل از عصرجهان، جانشین فرمانده انتظامی استان خوزستان از دستگیری قاتل فراری که بخاطر سرقت یک خودرو سانتافه مرتکب قتل شده بود خبر داد.
سرهنگ «حجت اله سفید پوست» در بیان جزئیات این خبر گفت: در پی وقوع یک فقره پرونده فقدانی مبنی بر اینکه شخصی از طریق سایت دیوار قصد فروش خودرو سانتافه خود را داشته و تاکنون به منزل مراجعه نکرده، موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس آگاهی استان قرار گرفت.


 

بیشتر بخوانید:

 

قتل راننده برای سرقت خودرو در اهواز


افزود: در بررسی‌ کارآگاهان پلیس مشخص شد خودرو فقدانی در مسیر مواصلاتی تهران به اهواز در حال حرکت بوده که با شگردهای خاص پلیسی موقعیت خودرو سانتافه شناسایی و در ورودی شهر اهواز توقیف و راننده دستگیر شد.

جانشین فرمانده انتظامی استان خوزستان با اشاره به یافتن ۲ عدد پوکه و خون در خودرو گفت: با تحقیقات گسترده پلیسی و ادله متقن و متعدد پلیس، متهم سرانجام اعتراف کرد که پس از تماس تلفنی و حضور صاحب خودرو در محل قرار او را با ۲ گلوله به قتل رسانده است.

این مقام ارشد انتظامی ضمن اشاره به کشف سلاح بکار رفته در سرقت تصریح کرد: قاتل به یک فقره قتل دیگر اعتراف کرده است.

سرهنگ سفید پوست در پایان خطاب به تمامی شهروندان عزیز توصیه کرد: افراد به هنگام مراجعه به سایت های تبلیغاتی فروش چون سایت دیوار، شیپور و …. به راحتی به اشخاص و حتی آگهی ها اطمینان نکرده و حتماً خرید و فروش خود را از طریق مراجع رسمی انجام دهند تا شاهد این چنین حوادث تلخی نباشیم.

منبع: کانال پلیس استان خوزستان


 

پیوست:

سارقین مسلح در اهواز پس از سرقت خودرو «سید جعفر میرسالاری» برادر شهید، رزمنده، از سادات میرسالاری(طاهری) رامهرمز و از پرسنل شرکت بهره برداری نفت وگاز مارون را به قتل رساندند

 سکینه فرهادیان بابادی

سکینه فرهادیان بابادی

مدیر مسئول و صاحب امتیاز

Share on telegram
Share on whatsapp
Share on facebook
Share on twitter

http://atrkaroon.ir/?p=33640

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار