پایگاه خبری، تحلیلی استان خوزستان www.atrkaroon.ir

امروز: 17 مرداد 1401 ساعت: 6:35 ق.ظ

رئیس امور روحانیان عقیدتی سیاسی نزاجا: ایران اسلامی از امنیت مقتدرانه ای برخوردار است

خوزستان"عطرکارون"رئیس دفتر امور روحانیان اداره عقیدتی سیاسی نزاجا گفت: ایران در سطح کلان از امنیت مقتدرانه ای برخوردار است که این موضوع باعث نگرانی های زیادی در بین دشمنان شده است....

خوزستان “عطرکارون”حجت الاسلام والمسلمین الیاس داودی روز سه شنبه در آیین تکریم و معارفه روسای عقیدتی سیاسی مرکز “تانک‌سازی شهید فرخ‌نیا مسجدسلیمان” اظهارداشت: دشمن همواره با برنامه ریزی های مختلف در تلاش برای آسیب زدن به جمهوری اسلامی است.

رئیس دفتر امور روحانیان اداره عقیدتی سیاسی نزاجا افزود: دشمن سنگ اندازی های زیادی در مسیر رشد و شکوفایی اقتصادی کشور انجام می دهد که به همین دلیل باید با تمام توان در برابر چنین مشکلاتی ایستادگی کرد.

وی به موضوع دستگیری تروریست معروف عبدالمالک ریگی اشاره کرد و گفت: این فرد با همکاری ۱۶ سرویس اطلاعاتی دنیا، تلاش داشت که به ایران اسلامی آسیب وارد کند.

وی یادآورشد: معمولا، سرویس های اطلاعاتی در صورتی با یکدیگر همکاری می کنند که هدف مشترکی داشته باشند و بروز چالش برای ایران از جمله اهداف این شبکه ها است.

حجت الاسلام والمسلمین داودی افزود: در این بین، نیروهای اطلاعاتی ایران با موفقیت عملیات دستگیری این تروریست شرور را اجرایی کردند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به جریان سازی دشمن برای تحریف خدمات و اقدامات نظام جمهوری اسلامی در داخل اشاره کرد و گفت: دفاع از حکومت های پادشاهی ایران بخشی از این جریان سازی است؛ درصورتی که در دوران پادشاهان قاچار و پهلوی، مناطق استراتژیک ایران از کشورمان جدا شد.

رئیس دفتر امور روحانیان اداره عقیدتی سیاسی نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ادامه داد: در زمان جمهوری اسلامی، حتی یک وجب از خاک کشورمان جدا نشده است و مهمترین دلیل آن نیز برخورداری از امنیت پایدار در سطح منطقه است.

وی یادآورشد: به فرموده مقام معظم رهبری، جهاد تبیین باید در دستور کار قرار گیرد که این موضوع به شفاف سازی اذهان عمومی منجر می گردد.

بر اساس این گزارش، در این آیین از تلاش های حجت الاسلام والمسلمین رضا جوکار تقدیر شد و حجت الاسلام والمسلمین معین احمدی بعنوان رئیس جدید عقیدتی سیاسی کارخانجات تانکسازی شهید فرخ نیا مسجد سلیمان معرفی شد.

 سکینه فرهادیان بابادی

سکینه فرهادیان بابادی

مدیر مسئول و صاحب امتیاز

Share on telegram
Share on whatsapp
Share on facebook
Share on twitter

http://atrkaroon.ir/?p=33667

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار