پایگاه خبری، تحلیلی استان خوزستان www.atrkaroon.ir

امروز: 17 مرداد 1401 ساعت: 5:36 ق.ظ

پیام تبریک ارتقاء درجه سرهنگ سیروس سلیمانی بابادی

ارتقاء درجه جنابعالی را که بیانگر لیاقت و شایستگی شما می باشد تبریک عرض نموده و توفیق روزافزون شما را در عرصه پاسداشت امنیت و انتظام جامعه از خداوند بزرگ مسئلت می نماییم.

بسم الله الرحمن الرحیم
اَلسَّخاءُ وَالشَّجاعَةُ غَرائِزُ شَریفَةٌ، یَضَعُهَا اللّه  سُبحانَهُ فیمَن أَحَبَّهُ وَامتَحَنَهُ؛
سخاوت و شجاعت خصلت هاى والایى هستند که خداوند سبحان آن دو را در وجود هر کس که دوستش داشته و او را آزموده باشد مى گذارد. (امام على علیه السلام)

خدا  صاحب فضل بی  انتهاست
کند فضل ورحمت به هرکس که خواست
متن پیام تبریک به شرح ذیل می باشد:

خوزستان”عطر کارون” برادر فداکار و ارزشمندم جناب سرهنگ سیروس سلیمانی بابادی جانشین ستاد فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان لالی
ترفیع و ارتقاء حضرتعالی به درجه پرافتخار سرهنگ تمام که نشان از لیاقت، تعهد، شایستگی و حسن اعتماد به جنابعالی است را تبریک گفته و از خداوند متعال توفیق روزافزون را جهت تحقق اهداف و آرمان‌های انقلاب خواستارم.
خدمت به مردم ولایت‌مدار و شریف میهن اسلامی لوح افتخار زرین و پشتوانه‌ی معنوی گران‌سنگی است که خدمتگزاران نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بر آن مفتخر بوده و باعث سربلندی آنان در پیشگاه خداوند متعال، مردم عزیز و خانواده معزز شهدا می‌گردد.
آنچه انسان را به اوج موفقیت می رساند ، گوهر اراده ، خواستن و تلاش است. به شما فرهیخته نظامی که تپیدن قلب زندگی و زدن نبض طبیعت را احساس می کنید.

بی شک تلاش های ارزشمندانه حضرت عالی  که با مجاهدت بی وقفه و اندیشه های سترگ ، طی سالیان متمادی همت گماشته اید و با برداشتن گامهای مستحکم و مطمئن در مسیر پیشرفت  ارزشمند تلاش های بسیار زیادی را انجام داده اید ؛ اینک به حول قوه اللهی این تلاش های صادقانه پاسخ داده و باعث گردید که برادر ارزشمند و صادقمان ؛ سیروس سلیمانی بابادی به درجه سرهنگ تمام نائل گردد.

در کمال مفاخره و مباهات این افتخار بزرگ را که یک افتخار دیگر برای زادگاه شما ، شهرستان لالی محسوب میشود را تبریک و تهنیت عرض می نماییم و به رسم   ادب و ارادت و  تجلیل  ، صمیمانه ترین تبریکات خود را تقدیم محضر ارزشمندتان می نماییم.

یاور سلیمانی بابادی

 سکینه فرهادیان بابادی

سکینه فرهادیان بابادی

مدیر مسئول و صاحب امتیاز

Share on telegram
Share on whatsapp
Share on facebook
Share on twitter

http://atrkaroon.ir/?p=33721

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار