پایگاه خبری، تحلیلی استان خوزستان www.atrkaroon.ir

امروز: 19 مرداد 1401 ساعت: 10:44 ق.ظ

‌برگزیدگان هفتمین کنگره ملی ادبی «ملک ملکوت» اندیمشک معرفی شدند

خوزستان"عطرکارون"دبیر هفتمین کنگره ملی ادبی ملک ملکوت (نکوداشت ادبی دوکوهه ی اندیمشک ) نفرات برگزیده این رویداد ادبی را اعلام کرد....

خوزستان”عطرکارون”به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان،علی بازگیر با اعلام این خبر افزود: هیأت داوران هفتمین کنگره ملی ادبی ملک ملکوت پس از بررسی آثار رسیده به دبیرخانه این کنگره آرای خود را اعلام کردند.

در بخش داستان با موضوع ادبیات پایداری، آرش مکوندی نفر اول از استان خوزستان شهرستان اندیمشک،و نرگس جودکی از خوزستان

( اندیمشک ) و نجمه خادم المومنین از استان اصفهان به صورت مشترک به عنوان نفرات ‏سوم معرفی شدند.

در بخش داستان با موضوع آزاد، لاله صادقی و فاطمه ادیبی از استان خوزستان شهرستان اندیمشک به عنوان نفرات دوم و نرگس شرهانی از خرمشهر به عنوان نفر سوم این بخش معرفی شدند.در این بخش اثری حائز رتبه ی اول نشد.

در بخش شعر با موضوع ادبیات پایداری، فاطمه سادات شاکری از استان خراسان رضوی شهرستان نیشابور نفر اول، حسن خسروی وقار از استان قم نفر دوم و مصطفی توفیقی از مشهد به عنوان نفر سوم این بخش معرفی شدند.

در بخش شعر با موضوع آزاد، حسین کردعلی از استان اصفهان به عنوان برگزیده دوم شناخته شد و نرگس عباسی از استان خوزستان شهرستان اندیمشک و فاطمه سلیمان پور از قم عنوان مشترک سوم را به دست آوردند.

در این بخش اثری به عنوان نفر اول معرفی نشد.

گفتنی است،داوری آثار این دوره را در بخش شعر،علی یاری، حسین مهر آذین و پروین آزادی مقدم و در بخش داستان،ارمغان بهداروند، محمد یزدانی پور و کوثر شیخ نجدی بر عهده داشتند.

یادآور می‌شود، بیش از ۳۵۰ اثر از سوی ۱۶۲ شاعر و نویسنده از ۲۳ استان کشور به دبیرخانه این رویداد ادبی ملی ارسال شده بود.

این کنگره با همکاری موسسه خانه کتاب و ادبیات ایران، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی اندیمشک و انجمن های شعر و داستان این شهرستان برگزار شد.

 سکینه فرهادیان بابادی

سکینه فرهادیان بابادی

مدیر مسئول و صاحب امتیاز

Share on telegram
Share on whatsapp
Share on facebook
Share on twitter

http://atrkaroon.ir/?p=33787

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار