پایگاه خبری، تحلیلی استان خوزستان www.atrkaroon.ir

امروز: 19 مرداد 1401 ساعت: 12:45 ق.ظ

اجرای طرح نهضت ملی مسکن رونق بخش اقتصاد در خوزستان

خوزستان"عطرکارون"مدیرکل راه و شهرسازی خوزستان:برای اجرای طرح نهضت ملی مسکن از تمام ظرفیت‌های استان بهره می‌گیریم تا به بهترین نحو این طرح را به سرانجام برسانیم....

خوزستان”عطرکارون”مدیرکل راه و شهرسازی خوزستان در نشستی با متقاضیان نهضت ملی مسکن در خوزستان اظهار داشت: برای اجرای طرح نهضت ملی مسکن از تمام ظرفیت‌های استان بهره می‌گیریم تا به بهترین نحو این طرح را به سرانجام برسانیم.

وی با اشاره به محل احداث این طرح در کلانشهر اهواز اظهار داشت: این طرح در سه منطقه اهواز در حال اجراست، در منطقه فرهنگ شهر و اکباتان پروژه در حال فعالیت است و برای متقاضیان جدید هم در منطقه سپیدار مکانی را در نظر گرفته و در مرحله آماده سازی زمین هستیم.

حسینی افزود: تمامی دستگاه‌های خدمت رسان پای کار هستند و در حال کمک به اجرای مطلوب پروژه هستند.

مدیرکل راه و شهرسازی خوزستان اظهار داشت: تمام تلاش ما این است که براساس برنامه زمانبندی شده ، طرح ها به پیش بروند تا در موعد مقرر خانه‌ها تحویل متقاضیان شود.

حسینی کاهش و کنترل اجاره‌بها و قیمت مسکن را برآیند مثبت پیش‌بینی‌شده اجرای این طرح بیان کرد و افزود: طرح نهضت ملی مسکن با محوریت خانواده‌های محروم و همچنین خانه‌دار شدن هر ایرانی برنامه‌ریزی و عملیاتی شده است.

مدیرکل راه و شهرسازی خوزستان گفت: طرح نهضت ملی مسکن علاوه بر ایجاد زمینه اشتغال برای بخش قابل توجهی از افراد جویای کار و خانه‌دار شدن دهک‌های پایین جامعه، سبب رونق اقتصادی و عمرانی در استان می‌شود.

 سکینه فرهادیان بابادی

سکینه فرهادیان بابادی

مدیر مسئول و صاحب امتیاز

Share on telegram
Share on whatsapp
Share on facebook
Share on twitter

http://atrkaroon.ir/?p=33857

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار