پایگاه خبری، تحلیلی استان خوزستان www.atrkaroon.ir

امروز: 19 مرداد 1401 ساعت: 8:42 ق.ظ

برگزاری رزمایش مداحان در خوزستان

خوزستان"عطرکارون"نخستین رزمایش مداحان خوزستان امروز شنبه و در آستانه ماه محرم با حضور جمعی از مداحان این استان در مجتمع فرهنگی فجر اهواز برگزار شد...

خوزستان”عطرکارون”فرمانده سپاه ولیعصر (عج) خوزستان در این رزمایش گفت: هیات‌های مذهبی نقش موثری در توسعه فرهنگ اسلامی و ارزشی داشته و بی شک زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدای کربلا و عاشورا توطئه‌های دشمنان را خنثی می‌کند.

سرتیپ پاسدار حسن شاهوارپور هدف از برگزاری این رزمایش را هماهنگی برای برگزاری آیین‌های عزاداری ماه محرم در استان خوزستان عنوان کرد و اظهار داشت: در این رزمایش هیات‌های مذهبی و شاعران اهل بیت (ع) برای اجرای برنامه‌های متنوع مذهبی در ایام محرم و صفر هماهنگ شدند.

وی افزود: شاعران و مداحان اهل بیت (ع) در تلاش هستند تا در این ایام ارزشمند نیاز‌های مذهبی مردم را تامین کنند و بار دیگر با زنده نگه داشتن یاد و خاطره سید و سالار شهیدان حضرت امام حسین (ع) و فرهنگ عاشورایی لرزه بر پیکره دشمنان اسلام بیندازند.

فرمانده سپاه ولیعصر (عج) خوزستان تصریح کرد: مداحان و شاعران اهل بیت (ع) همواره نقش موثری در ترویج فرهنگ عاشورایی داشته و امید است در ایام محرم و صفر در سطح استان، شاهد اجرای برنامه‌های تاثیرگذاری باشیم.

 سکینه فرهادیان بابادی

سکینه فرهادیان بابادی

مدیر مسئول و صاحب امتیاز

Share on telegram
Share on whatsapp
Share on facebook
Share on twitter

http://atrkaroon.ir/?p=33851

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار