پایگاه خبری، تحلیلی استان خوزستان www.atrkaroon.ir

امروز: 19 مرداد 1401 ساعت: 12:28 ق.ظ

والیبالیست‌های نیشکر بر سکوی سوم ایستادند/سرپرست تیم: حمایت مدیران نیشکر انگیزه بازیکنان را دوچندان کرده است

خوزستان"عطرکارون"بلندقامتان والیبال نیشکر در رقابت‌های قهرمانی دسته اول کارگران کشور، مقام سوم کشور را به دست آوردند....

خوزستان”عطرکارون”به گزارش روابط‌عمومی شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی، در این دوره از مسابقات تیم والیبال شرکت کشت و صنعت نیشکر امیرکبیر به عنوان نماینده خوزستان حضور یافت.

این مسابقات که به صورت گروهی و حذفی برگزار شد، هفته گذشته در اراک به پایان رسید. در مجموع ۱۳ بازی برگزار شده، تیم های فولاد کرمان، واگن پارس مپنا اراک و نیشکر امیرکبیر به ترتیب مقام های اول تا سوم را به دست آورد.

خوزستان در این رقابت‌ها کرمان، گیلان و کرمانشاه را شکست داد و یک بازی را هم به اراک واگذار کرد.

برنامه‌ریزی برای کسب مقام‌های استانی و کشوری

سرپرست تیم والیبال کارگری کشت و صنعت نیشکر امیرکبیر در گفتگو با روابط‌عمومی، سطح این مسابقات را بسیار بالا ارزیابی کرد و بیان داشت، تیم والیبال کارگری نیشکر برای اولین بار با آمادگی بسیار خوب وارد این مسابقات شد و توانست در جایگاه سوم قرار گیرد.

به گفته جلیل اسدی، این تیم در سال گذشته نیز با پیروزی بر رقیبان، بر سکوی نخست ایستاد و برای دومین بار فاتح جام قهرمانی والیبال کارگران خوزستان شد.

وی از حمایت مدیران نیشکر از تیم والیبال کشت و صنعت امیرکبیر قدردانی کرد و این حمایت‌ها را سبب ایجاد انگیزه در بازیکنان عنوان کرد.

سرپرست تیم والیبال کارگری کشت و صنعت نیشکر امیرکبیر به برنامه‌ریزی برای کسب مقام‌های استانی و کشوری اشاره کرد و گفت: والیبالیست‌های نیشکر تمرینات خود را با جدیت بیشتری از سر می‌گیرند تا بتوانند در مسابقات پیش‌رو جایگاه نخست را از آن خود کنند.

 

 سکینه فرهادیان بابادی

سکینه فرهادیان بابادی

مدیر مسئول و صاحب امتیاز

Share on telegram
Share on whatsapp
Share on facebook
Share on twitter

http://atrkaroon.ir/?p=33844

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار