پایگاه خبری، تحلیلی استان خوزستان www.atrkaroon.ir

امروز: 19 مرداد 1401 ساعت: 8:40 ق.ظ

معاونت سیاسی و اجتماعی فرمانداری اهواز: رعایت پروتکل های بهداشتی در برگزاری آیین های عزاداری محرم و صفر در اهواز ضرورت دارد

خوزستان"عطرکارون"معاونت سیاسی و اجتماعی فرمانداری اهواز با تاکید بر برگزاری باشکوه برنامه های ویژه محرم و صفر گفت: برگزاری آیین های عزاداری محرم و صفر در اهواز با رعایت پروتکل های بهداشتی انجام شود....

خوزستان”عطرکارون”به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان اهواز، سید مجید صالحی در جلسه ستاد هماهنگی برگزاری آیین های عزاداری محرم و صفر شهرستان اهواز در سالن اجتماعات فرمانداری، با اشاره به افزایش تعداد مبتلایان به کرونا، افزود: برنامه ها به ویژه طبخ غذا و توزیع نذورات در مواکب و هیات های سطح شهرستان با رعایت پروتکل های بهداشتی و با نظارت مراکز بهداشت شرق و غرب و اداره تبلیغات اسلامی اهواز انجام شوند.

وی ادامه داد: فضاسازی ویژه ماه های محرم و صفر توسط شهرداری و ادارات، نهادها و دستگاه های اجرایی مستقر در شهرستان اهواز به خوبی انجام شود.

معاونت سیاسی و اجتماعی فرمانداری اهواز ضمن تاکید بر هماهنگی هیات های عزاداری اهواز با ادارات و دستگاه های اجرایی، گفت: حدود ۵۰۰ هیات و موکب در سطح اهواز فعالیت می کنند که ادارات، نهاد ها، دستگاه های اجرایی و شرکت های مستقر در اهواز در راستای مسئولیت های اجتماعی نیز برای هرچه باشکوه تر برگزار کردن این آیین ها به صورت قانونی همکاری لازم با هیات ها و مواکب داشته باشند.

وی در پایان با اشاره به برپایی نمایشگاه با عنوان “شمیم حسینی” در اهواز گفت: این نماشگاه ویژه ماه های محرم و صفر روز چهارشنبه پنجم مردادماه در محل برگزاری نمایشگاه های بین المللی خوزستان در اهواز گشایش می یابد.

 

 سکینه فرهادیان بابادی

سکینه فرهادیان بابادی

مدیر مسئول و صاحب امتیاز

Share on telegram
Share on whatsapp
Share on facebook
Share on twitter

http://atrkaroon.ir/?p=34005

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار