پایگاه خبری، تحلیلی استان خوزستان www.atrkaroon.ir

امروز: 27 مرداد 1401 ساعت: 6:29 ق.ظ

کارکنان سختکوش شرکت ملی حفاری ایران موفق شدند: حفر و تکمیل ۳۴ حلقه چاه نفت و گاز در چهارماه نخست امسال در کشور

خوزستان"عطرکارون"کارکنان سختکوش شرکت ملی حفاری ایران در بخش های عملیاتی و فنی و مهندسی در چهار ماه نخست امسال موفق به حفر و تکمیل ۳۴ حلقه چاه نفت و گاز در مناطق خشکی و دریایی کشور شدند....

خوزستان”عطرکارون”به گزارش  روابط عمومی شرکت ملی حفاری ایران،  مسعود افشار معاون مدیرعامل  شرکت در عملیات حفاری روز دوشنبه ( سوم مردادماه ۱۴۰۱) در توضیح بیشتر در این باره گفت: از این  تعداد چاه دو حلقه توسعه ای، سه  حلقه اکتشافی و ۲۹ حلقه تعمیری تکمیلی بوده است.

وی  افزود:  ۲۸ حلقه  از  این  چاه ها در گستره  فعالیت شرکت ملی مناطق نفتخیز  جنوب، دو حلقه در میادین تحت سرپرستی شرکت نفت فلات قاره، یک حلقه در قالب پروژه و  سه حلقه در پروژه های  مربوط به مدیریت اکتشاف شرکت ملی نفت ایران حفر و تکمیل نهایی  گردید.

افشار با بیان اینکه هم  اکنون ۱۸ دستگاه حفاری خشکی  ناوگان شرکت در حال جابجایی  در  مناطق عملیاتی است، متراژ حفاری در مدت پیش گفته را ۳۲ هزار و ۸۴۸ متر عنوان کرد.

شرکت ملی حفاری ایران در زمان حاضر ۷۳  دستگاه  حفاری خشکی و  دریایی  سبک، سنگین و فوق سنگین  در تملک دارد.

این شرکت که از شرکت های زیر مجموعه شرکت ملی نفت ایران می باشد از این توانایی  منحصر بفرد  برخوردار است  که همسو با عملیات حفاری  چاه ها ‌  افزون بر ۲۰  نوع خدمات فنی و تخصصی را در قالب

 سکینه فرهادیان بابادی

سکینه فرهادیان بابادی

مدیر مسئول و صاحب امتیاز

Share on telegram
Share on whatsapp
Share on facebook
Share on twitter

http://atrkaroon.ir/?p=34029

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار