پایگاه خبری، تحلیلی استان خوزستان www.atrkaroon.ir

امروز: 18 مرداد 1401 ساعت: 11:49 ب.ظ

تاکید بر نظارت بهداشت در آیین‌های عزاداری و تهیه نذورات در اهواز

خوزستان"عطرکارون"تهیه نذورات در اهواز باید با رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی و با نظارت مراکز بهداشت شرق و غرب و اداره تبلیغات اسلامی اهواز انجام شود...

خوزستان”عطرکارون”معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری اهواز در نشست ستاد هماهنگی برگزاری آیین‌های عزاداری محرم و صفر شهرستان اهواز بیان کرد: با اشاره به افزایش تعداد مبتلایان به کرونا، برنامه‌های ویژه ماه محرم به ویژه در بخش پخت غذا و توزیع نذورات در موکب‌ها و هیات‌های سطح شهرستان باید با نظارت بهداشت انجام شود.

سید مجید صالحی ادامه داد: فضاسازی ویژه ماه‌های محرم و صفر توسط شهرداری و ادارات، نهاد‌ها و دستگاه‌های اجرایی مستقر در شهرستان اهواز به خوبی انجام گیرد.

معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری اهواز با تاکید بر هماهنگی هیات‌های عزاداری اهواز با ادارات و دستگاه‌های اجرایی، گفت: حدود ۵۰۰ هیات و موکب در سطح اهواز فعالیت می‌کنند که ادارات، نهادها، دستگاه‌های اجرایی و شرکت‌های مستقر در اهواز در راستای مسوولیت اجتماعی خود، برای هرچه باشکوه‌تر برگزار کردن این آیین‌ها به صورت قانونی همکاری لازم را با هیات‌ها و مواکب داشته باشند.

وی با اشاره به برپایی نمایشگاه “شمیم حسینی” در اهواز بیان کرد: این نماشگاه ویژه ماه‌های محرم و صفر روز چهارشنبه پنجم مرداد در محل برگزاری نمایشگاه‌های بین‌المللی اهواز گشایش می‌یابد.

 سکینه فرهادیان بابادی

سکینه فرهادیان بابادی

مدیر مسئول و صاحب امتیاز

Share on telegram
Share on whatsapp
Share on facebook
Share on twitter

http://atrkaroon.ir/?p=34074

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار