پایگاه خبری، تحلیلی استان خوزستان www.atrkaroon.ir

امروز: 19 مرداد 1401 ساعت: 1:30 ق.ظ

ری اکت” از لاهیجان به فستیوال Wildlands آمریکا رفت

به گزارش پایگاه خبری عطر کارون به نقل از گیل فام، فیلم کوتاه یک دقیقه و نوزده ثانیه ای “ری اکت” به نویسندگی و کارگردانی اکرم مهدوی در انجمن سینمای جوانان ایران – دفترلاهیجان  آماده نمایش شد و اخیرا به فستیوال فیلم Wildlands آمریکا که در جنوب اوهایو برگزار می شود راه یافته است.

در خلاصه داستان فیلم کوتاه( ری اکت  REACT)  آمده است : زمانی حیات مورچه ای توسط یک انسان در جهان هستی خاتمه پیدا می کند و پس از سالها،زمان پایان حیات آن انسان فرا می رسد…

از دیگر عواملی که در ساخت این فیلم کوتاه نقش داشتند: تصویربرداری و تدوین‌ :محمد حسین فلاحی؛ طراحی پوستر :  فرهاد راد ؛ باحضور : داوود برزو پور  و نوید برزو پور ؛ مجری طرح :انجمن سینمای جوان ایران دفتر لاهیجان

این بانوی هنرمند فعالیت هنری خود را از سال ۱۳۷۴ آغاز کرده و بازی در سریالهای تلوزیونی پس ازباران،پریا، آواز مه،غروب بی پایان،نقطه صفر، هتل پاپلی ، گذر از رنجها و… را در کارنامه هنری خود دارد.

از دیگر فعالیت های مهدوی می توان به بازیگری ، نویسندگی و کارگردانی تئاتر و فیلم کوتاه و بازی در سریالهای شبکه باران اشاره کرد.

اکرم مهدوی  به تازگی  به عنوان دستیار و مشاور کارگردان فیلم کوتاه ” نوبت عاشقی”  ساخته طاهره کاظمی دوست  و بازی در فیلم کوتاه ” حلقه” ساخته مشترک نواب محمودی و طاهره کاظمی دوست  مشغول به فعالیت بوده است.

فیلم های شرکت کننده در فستیوال Wildlands آمریکا با موضوع طبیعت، فعالیت اجتماعی، ماجراجویی عمدی، حفاظت، سلامت، آب، انرژی، تغییرات آب و هوا، حیات وحش، عدالت زیست محیطی، غذا و کشاورزی می باشد.

 سکینه فرهادیان بابادی

سکینه فرهادیان بابادی

مدیر مسئول و صاحب امتیاز

Share on telegram
Share on whatsapp
Share on facebook
Share on twitter

http://atrkaroon.ir/?p=34238

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار