پایگاه خبری، تحلیلی استان خوزستان www.atrkaroon.ir

امروز: 11 مهر 1401 ساعت: 7:22 ق.ظ

دروازه عاشقی| مواکب تا ابتدای شهریور در مرز مستقر می‌شوند/ پارکینگ‌‌ها در مرز چذابه و شلمچه وضعیت قابل قبولی دارند

خوزستان”عطر کارون” احمد وحیدی  وزیر کشور امروز در حاشیه نشست آماده‌سازی مرزهای شلمچه و چذابه اظهار کرد: چندین کار اساسی باید در این منطقه صورت می‌گرفت در حوزه جاده‌ای فعالیت‌ها آغاز شده و تا ٢٠ روز آینده آماده‌سازی لازم انجام می‌شود.

وی پیرامون استقرار تجهیزات در پایانه مرزی چذابه عنوان کرد:مسائل مربوط به استقرار مه‌پاش،سایه‌بان و سایر تجهیزات مورد نیاز زوار در این جلسه بررسی شد، این تجهیزات در کارخانه‌های مربوطه در حال آماده‌سازی هستند و ٧٠ درصد پیشرفت داشته‌اند که بناشد به موقع در محل نصب شوند.

وزیر کشور در رابطه با استقرار مواکب در پایانه مرزی چذابه بیان کرد: تعدادی از مواکب آماده شده است و بخش دیگر آن در حال آماده‌سازی هستند؛ بنا شده تا ابتدای شهریور در محل مستقر شوند.

وحیدی در خصوص وضعیت آب و برق در مرز چذابه گفت: آب و برق به این منطقه آورده شده است،مخازن جدیدی پیش‌بینی شده و برای احتیاط نصب می‌شود تا در حوزه آب مشکلی نداشته باشیم.

وی افزود: پیش‌بینی شده که بتوانیم آب را تا آن سوی مرز جایی که زوار ما به آن نیاز دارند برسانیم.

وزیر کشور در پایان با اشاره به وضعیت پارکینگ‌ها گفت: پارکینگ‌‌ها در دو مرز چذابه و شلمچه وضعیت قابل قبولی قرار دارد،در مرز چذابه حدود ٩٠ هکتار آماده‌سازی شده است و همین پیش بینی درخصوص مرز شلمچه صورت گرفته تا از این جهت نیز کمبودی نداشته باشیم.

 سکینه فرهادیان بابادی

سکینه فرهادیان بابادی

مدیر مسئول و صاحب امتیاز

Share on telegram
Share on whatsapp
Share on facebook
Share on twitter

http://atrkaroon.ir/?p=34450

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار