پایگاه خبری، تحلیلی استان خوزستان www.atrkaroon.ir

امروز: 9 تیر 1401 ساعت: 11:56 ب.ظ

پیام تبریک مدیرکل کمیته امداد استان خوزستان به مناسبت سالروز تشکیل سپاه پاسداران

خوزستان'عطرکارون" به گزارش اداره روابط عمومی کمیته امداد امام خمینی ره استان خوزستان ، مهندس جمال شیبه مدیرکل کمیته امداد استان خوزستان در پیامی دوم اردیبهشت ماه سالروز تأسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را تبریک گفت....

خوزستان’عطرکارون” به گزارش اداره روابط عمومی کمیته امداد امام خمینی ره استان خوزستان ، مهندس جمال شیبه مدیرکل کمیته امداد استان خوزستان در پیامی دوم اردیبهشت ماه سالروز تأسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را تبریک گفت.
متن پیام به شرح ذیل می باشد…

«وَ أَعِدُّوا لَهُمْ مَا اسْتَطَعْتُمْ مِنْ قُوَّهٍ»

اگر سپاه نبود کشور هم نبود. امام خمینی (ره)

سپاه پاسداران فرزند مبارک انقلاب و زاده تفکرات والای بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) است. سبز پوشانی که در مکتب سرخ حسین(ع) مشق عشق و شهادت آموخته اند و نتیجه سالهای مبارزه و جانفشانی ملت مبارز و سرافراز ایران در دوران رژیم ستم شاهی است. نهاد انقلابی و ارزشی سپاه پاسداران در سالهای پس از انقلاب شکوهمند اسلامی همواره حافظ اسلام و قرآن و کیان جمهوری اسلامی ایران است و با حضور حماسی و قهرمانانه خود در طول ۸ سال دفاع مقدس و پس از آن در عرصه های مختلف جهادی همواره بازوی توانمند نظام اسلامی و مردم شریف ایران و همه مستضعفان جهان می باشد. بی تردید مبارزه خستگی ناپذیر و دلاورانه فرزندان ایران زمین در سپاه پاسداران علیه استکبار جهانی برگ زرینی در کارنامه پرافتخار فرزندان مکتب امام روح الله است.

اینجانب به نمایندگی از خانواده بزرگ امداد استان با تعظیم به مقام شامخ شهیدان همیشه جاوید سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و به ویژه سردار دلها سپهبد پاسدار حاج قاسم سلیمانی و تبریک این روز خجسته به آحاد فرماندهان و کارکنان دلاور و سلحشور این نهاد مقدس، دوام توفیق و سربلندی آنان در تحقق رسالت و مأموریت‌های خطیر فرارو به ویژه در صیانت از عمق راهبردی و نفوذ معنوی ایران اسلامی در منطقه و بلکه در جغرافیای بشریت را ازدرگاه خداوند متعال طلب می کنم.
جمال شیبه
دوم اردیبهشت ماه ۱۴۰۱

 سکینه فرهادیان بابادی

سکینه فرهادیان بابادی

مدیر مسئول و صاحب امتیاز

Share on telegram
Share on whatsapp
Share on facebook
Share on twitter

http://atrkaroon.ir/?p=30754

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار