پایگاه خبری، تحلیلی استان خوزستان www.atrkaroon.ir

امروز: 10 تیر 1401 ساعت: 1:15 ق.ظ

هم‌خوانی سرود سلام فرمانده

خوزستان"عطرکارون"دهه نودی‌ها ، این بار با حضور "حاج ابوذر روحی" خواننده سرود سلام فرمانده، این اثر را همخوانی کردند. در اجتماع بزرگ نسل امام زمانی‌ها بانظم و شکوه مثال زدنی، نوجوانان به همراه خانواده‌هایشان حضور یافتند...

خوزستان”عطرکارون”دهه نودی‌ها ، این بار با حضور “حاج ابوذر روحی” خواننده سرود سلام فرمانده، این اثر را همخوانی کردند.
در اجتماع بزرگ نسل امام زمانی‌ها بانظم و شکوه مثال زدنی، نوجوانان به همراه خانواده‌هایشان حضور یافتند.

در این مراسم که باحضور مسئولان، نوجوانان و دانش‌آموزان و خانواده آنها برگزار شد، دهه‌ نودی‌ها هم صدا با هم با همراهی «ابوذر روحی» خواننده نماهنگ «سلام فرمانده» به هم‌خوانی این سرود پرداختند.

این درحالی است که فروردین 1401 نماهنگ و سرود سلام فرمانده با صدای ابوذر روحی و به تهیه کنندگی یک روحانی به نام حجت‌الاسلام نعیمی تهیه و منتشر شد که خیلی زود مورد توجه قرار گرفت و این روزها بارها در شبکه‌های مختلف تلویزیون با ویدیوهای حماسی و مردمی بازپخش می‌شود.
از روزی که این نماهنگ در اختیار نسل پنجم انقلاب قرار گرفته با واکنش‌های بسیار خوبی از جانب نوجوانان روبه‌رو شد. این روزها سرود شعر سلام فرمانده به یکی از محبوب‌ترین سرودها بین دانش‌آموزان تبدیل شده است. این سرود زیبا برای نخستین بار در مسجد جمکران توسط گروه سرود 313 نفری به مناسبت نیمه شعبان و در وصف امام زمان(عج) اجرا شد و سپس مورد استقبال بسیاری از دانش‌آموزان به ویژه دانش‌آموزان دهه نودی قرار گرفت.

 سکینه فرهادیان بابادی

سکینه فرهادیان بابادی

مدیر مسئول و صاحب امتیاز

Share on telegram
Share on whatsapp
Share on facebook
Share on twitter

http://atrkaroon.ir/?p=31459

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار