پایگاه خبری، تحلیلی استان خوزستان www.atrkaroon.ir

امروز: 9 تیر 1401 ساعت: 11:26 ب.ظ

خودروهای پرايد سرقتی در كاشمر کشف شد

فرمانده انتظامی شهرستان كاشمر از کشف خودروهای پرايد سرقتی در شهرستان خبر شد و گفت: شهروندان با نصب تجهيزات ايمنی پيشگيري کنند و موارد مشکوک را از طريق مرکز فوريت هاي 110 به پلیس اعلام كنند.

به گزارش پایگاه خبری عطر کارون، سرهنگ حسین احمدی در گفت‌‌و‌گو با ترشیز خوان؛ از کشف سه دستگاه خودرو پرايد سرقتي، يك دستگاه دوچرخه و تجهیزات سرقتی از يك باب مغازه و دستگيري يك متهم به سرقت در این شهرستان خبر داد.

فرمانده انتظامي شهرستان كاشمر در تشریح این خبر گفت: ماموران پليس آگاهي با همكاري ماموران كلانتري ۱۱ بلوار جانبازان کاشمر با اشراف اطلاعاتي و بررسي هاي ميداني يك متهم به سرقت خودرو را شناسايي و با هماهنگي مقام قضايي نسبت به دستگيري وي اقدام کردند.

احمدی افزود: در ادامه تحقيقات انجام شده متهم دستگيرشده به پنج فقره سرقت شامل؛ سرقت سه دستگاه خودرو پرايد، يك دستگاه دوچرخه و سرقت از يك باب مغازه در سطح شهرستان کاشمر اعتراف كرد.

فرمانده انتظامي شهرستان كاشمر یادآور شد: شهروندان با نصب تجهيزات ايمني مانند دزدگير، قفل پدال و … از سرقت رفتن وسايل نقليه خود پيشگيري کنند و موارد مشکوک را از طريق مرکز فوريت هاي ۱۱۰ به پلیس اعلام كنند.

 سکینه فرهادیان بابادی

سکینه فرهادیان بابادی

مدیر مسئول و صاحب امتیاز

Share on telegram
Share on whatsapp
Share on facebook
Share on twitter

http://atrkaroon.ir/?p=32501

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار